Funkce výherních automatů na mostbet

mostbet

Společnost Play'n Go, která se prosadila na poli výherních automatů s tématikou žolíků, přidává do své sbírky hru Sticky Joker. Tentokrát jsou žolíkové symboly na mostbet ještě lepší, protože pokaždé, když se žolík roztočí na válcích, zůstane na místě a odmění vás druhým roztočením!
Automat Sticky Joker na mostbet je pokračováním série žolíkových automatů Play'n Go. Díky jednoduchému designu a herním mechanismům je hra vynikající, zejména pro uživatele mobilních zařízení a začátečníky.
Tento výherní automat má tři válce, tři řady a pět výherních řad se symboly žolíků, opakovanými roztočeními a kolečkem s násobiteli. Klasický výherní automat mosbet s jednoduchou herní mechanikou je velmi podobný předchozím automatům s žolíkem od výrobce hry.

Bonusové funkce na mosbet

Bonusové funkce ve hře mosbet jsou podobné speciálním funkcím v jiných hrách Play'n Go s žolíkem. Pokud již znáte například automat Fire Joker, rychle si všimnete podobností v bonusech těchto her. Funkce však nejsou úplně stejné, protože do slotu Sticky Joker byly přidány nové nuance, jako například sticky jokery.
Symbol žolíka je symbol Wild a může nahradit jakýkoli jiný symbol na výherních řadách a vytvořit tak výherní kombinaci. Symboly Wild jsou v této hře vždy lepkavé a aktivují respiny pokaždé, když se na válcích zastaví. Symboly Wild jsou jedinými speciálními symboly ve hře Sticky Joker on most bet, takže na válcích nejsou žádné symboly Scatter.

Roztočení zdarma a válce ve hře most bet

mosbet

Ve hře Sticky Joker na mostbet online nenajdete žádná bezplatná kola, ale spustíte opakovaná roztočení. Tato opětovná roztočení se spustí vždy, když se na válcích objeví symboly Wild.
Pokud se během opakovaného kola zastaví na válcích více žolíkových symbolů, zůstanou také na místě a hráč získá další opakované kolo hry mostbet online.
Přehrávání pokračuje, dokud se na obrazovce neobjeví žádné další symboly Wild nebo dokud se celý válec nezaplní symboly Wild. Ve druhém případě se aktivuje také níže popsané kolo s násobitelem a očekává se poměrně vysoká celková výhra.

Další speciální funkce na mostbet online

Co se týče dalších funkcí, automat mostbet cz obsahuje kolo s násobitelem z již zmíněného slotu Fire Joker. Když se na hrací ploše objeví stejné symboly, aktivuje se kolo s násobitelem a hráč získá 2-10násobný násobek výhry.
Hra Sticky Joker na mostbeet sice neobsahuje progresivní jackpot, ale nabízí hráčům možnost zvýšit celkový násobek sázek až na 5000x. Maximální sázka 100 zvýší výherní bank na 500 000 € v most bet.

RTP a volatilita na mostbet

RTP automatu moatbet je dlouhodobě 96,5 % a jedná se o automat s poměrně vysokou volatilitou.

Zdroj: https://www.zamek-kromeriz.cz/wp-includes/wks/?co_je_ve_skute_nosti_t__v_lcov__moatbet_casino.html